Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

TOPIZZA Kraków - O nas


Krótka historia...

Cofnijmy się o kilka lat, do wcale nie tak odległego roku 2016… Był to czas, kiedy Kraków zdominowały „sieciówki” – sieci pizzerii, które wyrastały wtedy jak grzyby po deszczu. Zapragnęliśmy stworzyć dlatego coś innego, wyróżniającego się na rynku. Restaurację o własnej, niepowtarzalnej atmosferze, w której klienci będą mogli bez pośpiechu rozkoszować się pysznym jedzeniem na długo zapadającym w pamięci. A że kochamy włoską kuchnię i włoską kulturę, wybór był niemalże oczywisty. Nieprzypadkowo postawiliśmy również na ulicę Wiślną w Krakowie na Starym Mieście. Jest to ulica z rękodzielniczą historią i tradycjami, bliskimi charakterowi i klimatowi, jaki chcieliśmy nadać naszej pizzerii.

TO!PIZZA to miejsce stworzone dla ludzi. Miłośników włoskiej kuchni, ale i nie tylko.
Miejsce, w którym prawdziwy smakosz włoskiej kuchni zje klasyczną pizzę na cienkim cieście lub porcję ulubionego makaronu. Zrelaksuje się przy lampce wina oraz kojącej melodii wydobywającej się z naszej pianoli.
Miejsce, które po brzegi wypełnia zarówno zapach włoskiego jedzenia, jak i rodzinna, serdeczna atmosfera.
Zawsze staramy się obsługiwać naszych klientów z odpowiednim zaangażowaniem, w sposób indywidualny, aby wiedzieli, że wrócą tu zapamiętani. Z taką samą dbałością traktujemy również naszą kuchnię. Każde z serwowanych dań przygotowujemy dlatego na bieżąco ze świeżych i starannie dobranych, włoskich lub dostarczanych przez lokalnych dostawców składników. Gotujemy z sercem, aby posilić Twoje ciało i duszę!
TO!PIZZA – bo tu jest świetnie… bo tu można smacznie zjeść…

 

                                                                                               Serdecznie zapraszamy

Kod HTML/javascript